Wykrywanie zdrady - prywatny detektyw Katowice, Katowice


Cena do uzgodnienia

W dzisiejszych czasach otacza nas wiele pokus a zdrada należy do ich grona. Ciągle słyszy się o rozwodach, ponieważ wzięli za szybko ślub albo byli niedopasowani charakterami. Ale co jeśli doprowadziły do tego ciągłe kłótnie spowodowane podejrzeniami o zdradę?

Takie sprawy najlepiej rozwiązywać w delikatny sposób. Samemu ciężko sprawdzić drugą osobę, ponieważ przy codziennych obowiązkach może braknąć nam czasu na śledzenie i obserwacje, a też nie możemy dać znać po sobie, że inne czynności zajmują nasz czas. Nasza twarz jest również rozpoznawalna dla współmałżonka, więc trudno go obserwować, a w przypadku kiedy zostaniemy przyłapani nasze tłumaczenia tylko pogorszą sprawę.

Incognito Detektyw Katowice to agencja detektywistyczna posiadająca doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem oraz najnowocześniejszy sprzęt. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta i dostosowujemy się do jego życzeń. Zachowujemy pełną poufność, więc nie muszą się Państwo martwić wyciekiem informacji. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i dobieramy odpowiedni rodzaj pomocy.

W ramach zlecenia sprawdzimy czy małżonek/małżonka faktycznie mają kolejne nadgodziny w pracy czy może jest to po prostu wymówka oraz ustalimy plan dnia i miejsca,które odwiedzają. Całość przedstawimy w postaci zdjęć, nagrań oraz filmów. Wszystko to może zostać użyte w sądzie, ponieważ działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Jesteśmy także w stanie ustalić dane personalne kochanka/kochanki oraz inne informacje dotyczące sprawy.

Na prywatną rozmowę zapraszamy do Katowic gdzie znajduje się nasza siedziba. Można także kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Swoje usługi świadczymy głównie w Katowicach oraz Sosnowcu, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Tychach, Bytomiu jak również w Gliwicach, Krakowie i Bielsku-Białej. Na swoim koncie mamy również sprawy rozwiązane na terenie Unii Europejskiej.

Zdrady małżeńskie są jedna z wielu naszych usług. Należą do nich jeszcze np.:
-weryfikacja pracowników
-zbieranie materiałów dowodowych
-poszukiwanie osób
-przestępstwa gospodarcze
-ochrona informacji
Swoje usługi detektywistyczne oferujemy firmą, instytucją oraz osobom prywatnym.

Zapraszamy byś zapoznał się z naszą ofertą na stronie www.incognito-detektyw.pl i dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Polska, Katowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 321